PODĚKOVÁNÍ

29. 6. 2022

Mateřská škola děkuje firmě VISHAY ELEKTRONIC spol. s r. o. za poskytnutí finančního příspěvku na pořízení hlasového překladače.

Děkujeme panu Jiřímu Marečkovi a panu Ing. Zdeňkovi Hájkovi za zajištění tohoto daru.

1. 6. 2022

Všechny děti děkují zástupcům Města Sokolov, paní Mgr. Barboře Bardonové a panu Mgr. Ladislavu Sedláčkovi za překvapení, návštěvu a dárky k MDD.

12. 4. 2022

Děti a paní učitelky ze třídy Sluníček děkují mamince Štěpánka Hrocha za věnování barev, štětců a obtisků na tvoření při akci Velikonoční dílnička

25. 10. 2021

Děti a paní učitelky ze třídy Berušek děkují tatínkovi Anetky Kaňkovské za smontování vyvýšeného záhonu.

19. 10. 2021

Děti a paní učitelky ze třídy Sluníček děkují rodině Danečka Schmidta za smontování vyvýšeného záhonu.

15. 10. 2021

Děti a paní učitelky ze třídy Žabek děkují tatínkovi Jitušky Vajnorákové za smontování vyvýšeného záhonu.

4. 10 .2021

Mateřská škola děkuje rodičům Hozíka Stehlíka a Magdalenky Šeblové za dodání materiálu (mulčovací kůra a písek) pro obnovu environmentální stezky.