JISTINA

Vzhledem k častým nedoplatkům na stravném je nucena MŠ zavést Zálohu = tzv. "JISTINU". Pouze v měsíci září je nutné uhradit "JISTINU" NA STRAVNÉ ve dnech od 01. 09. - 10. 09. 2021 (případně před nástupem v průběhu školního roku) . Jedná se o částku, do které nejsou zahrnuty Vaše běžné měsíční platby stravného.

Jestliže bude MŠ nucena "Jistinu" použít (z důvodu neuhrazení stravného), je Vaše povinnost ji v daném měsíci doplatit do plné výše.

Celá "Jistina" Vám bude vrácena po ukončení docházky dítěte.

·JEDNORÁZOVÝM PŘÍKAZEM na účet mateřské školy 19-862737399/0800

- částka: 1 000,- Kč

- zpráva pro příjemce: zde je nutné uvést příjmení a jméno dítěte

· V HOTOVOSTI v kanceláři vedoucí stravování

- částka: 1 000,- Kč

Žádáme Vás o uhrazení této platby v daném termínu!

Předpis plateb 2021/2022

ŠKOLNÉ: 500,- Kč měsíčně

• hradí se v daném měsíci i v době nepřítomnosti dítěte v mateřské škole
  • předškolní děti a děti s odkladem povinné školní docházky školné neplatí

STRAVNÉ: 851,- Kč (37,- Kč denně), 920,- Kč (40,- Kč denně, pro dítě s odkladem povinné školní docházky)

ZPŮSOB ÚHRADY ŠKOLNÉHO A STRAVNÉHO OD 01. 09. 2021: (vyberte jeden způsob pro celý školní rok)

!!! POZOR - ŠKOLNÉ SE PLATÍ JIŽ INKASEM (OD 1. 9. 2021 SI PROSÍM ZRUŠTE TRVALÉ PŘÍKAZY) !!!

Z provozních důvodů upřednostňujeme INKASNÍ PLATBU a žádáme Vás o maximální vstřícnost.

• INKASEM na účet MŠ 19-862737399/0800

- datum: od 01. 09. 2021

- limit: 1 500,- Kč (z této částky se bude strhávat školné za daný měsíc + stravné za předešlý měsíc - obojí vždy 17. dne v měsíci)

- pro období: měsíčně

- datum ukončení: NEZADÁVAT !!!

- zpráva pro příjemce: zde je nutné uvést příjmení a jméno dítěte

Dojde-li ke změně bankovního účtu, prosím, ihned tuto informaci nahlaste vedoucí stravování !!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLACENÍ ŠKOLNÉHO BĚHEM HLAVNÍCH PRÁZDNIN

POUZE V HOTOVOSTI - v kanceláři vedoucí stravování MŠ, 25,- Kč za každý den přítomnosti dítěte v MŠ.

PLACENÍ STRAVNÉHO BĚHEM HLAVNÍCH PRÁZDNIN

A. INKASEM- NERUŠTE SI POVOLENÍ K INKASU, stravné se Vám bude strhávat i o hlavních prázdninách.

B. V HOTOVOSTI - v kanceláři vedoucí stravování MŠ.

V případě Vašich dotazů mne prosím kontaktujte v době od 7.15 - 15.30 hod. na tel. čísle: 778 762 456 (pí. Štossová).

Zpracovala vedoucí stravování, Miroslava Štossová

Předpis plateb 2020/2021

ŠKOLNÉ:

500,- Kč měsíčně

uhraďte do 17. dne v měsíci

• hradí se v daném měsíci i v době nepřítomnosti dítěte v mateřské škole
  • předškolní děti a děti s odkladem povinné školní docházky školné neplatí

ZPŮSOB ÚHRADY ŠKOLNÉHO BĚHEM ŠKOLNÍHO ROKU: (vyberte jeden způsob pro celý školní rok)

a) TRVALÝM PŘÍKAZEM na účet mateřské školy 30015-862737399/0800

• trvalý příkaz nastavte od září 2020 do června 2021 (včetně), se splatností do 17. dne v měsíci
  • variabilní symbol = datum narození dítěte
  • do zprávy pro příjemce = uveďte jméno a příjmení dítěte

b) HOTOVĚ v kanceláři mateřské školy

VÝŠE ÚHRADY ŠKOLNÉHO BĚHEM PRÁZDNINOVÉHO PROVOZU:

POUZE V HOTOVOSTI v kanceláři mateřské školy, 20,- Kč za každý den přítomnosti dítěte v mateřské škole

STRAVNÉ:

• splatné do 17. dne v měsíci na měsíc následující

ZPŮSOB ÚHRADY STRAVNÉHO: (vyberte jeden způsob pro celý školní rok)

a) INKASEMna účet mateřské školy 19-862737399/0800. Inkaso bude provedeno k 17. dni následujícího měsíce a je nutné mít na účtu dostatek hotovosti.

Při zadávání povolení k inkasu v bance nastavte:

• datum: od 01. 10. 2020
  • limit: 1000,-
  • pro období: měsíčně
  • datum ukončení: NEZADÁVAT!!!

Případnou změnu bankovního účtu, prosím, ihned nahlaste vedoucí stravování!!!

b) V HOTOVOSTI

• Splatné od 12. do 20. dne v měsíci v kanceláři vedoucí stravování.
  • V každém měsíci uhradíte výši stravného za daný měsíc. Případný přeplatek z předchozího měsíce Vám bude odečten při placení v měsíci následujícím. (Tzn.: v září uhradíte stravné za celý měsíc a v říjnu bude platba snížena o cenu neodebrané stravy z měsíce září).
  • Cena odpolední svačiny činí 7,- Kč.

Předpis plateb 2020/2021

Přihláška ke školnímu stravování