Září ve třídě Berušek

02.10.2020

Po letních radovánkách na nás čekala krásná nově zrekonstruovaná třída Berušek. V letošním školním roce jsme se sešli ve staronové sestavě i s několika novými kamarády. Školní rok jsme zahájili seznámením se a zatancováním si s nejmenšími dětmi z třídy Kuřátek. Celý rok se Berušky budou účastnit různých zajímavých akcí a měsíc září nebyl výjimkou. Již nás navštívil pan fotograf, který děti vyfotil v krásném podzimním motivu a paní učitelky ze ZUŠ vyzkoušely hudební a výtvarné nadání budoucích umělců. Ale ani my jsme nezaháleli a podívali jsme se do Městské knihovny, kde nám procvičili tělo i mysl v tvůrčí dílně. Na závěr září nás v DDM učili dopravní značky a přiblížili, jak to mají řidiči na silnicích složité - pěkně a dlouho jsme si na autíčkách zajezdili. Věříme, že budeme takto společně v pohodě pokračovat dál a odneseme si z MŠ mnoho zážitků, vzpomínek, dovedností a vědomostí.

Jirka, Jitka a třída Berušek