Výlet do Bečova

20.06.2022

Čtvrtek 16. 6. 2022 byl v MŠ dnem velmi očekávaným. Děti si přinesly batůžky s dobrůtkou od maminek a vyjeli jsme autobusem na výlet do Bečova. Cesta proběhla bez problémů a po vystoupení z autobusu se všechny třídy vydaly směrem do botanické zahrady. Cestou jsme pozorovali motýlky, broučky, poznávali kytičky, stromy i keře. V botanické zahradě si všechny děti odpočinuly a posilnily se svačinkou na další výpravu za poznáním. Po svačince jsme si společně s pracovníky zahrady zazpívali písničky o pohádkách a vydali jsme se na cestu za poznáním. Cesta se jmenovala z Pohádky do pohádky. Děti plnily úkoly, dozvěděly se mnoho zajímavého o bylinkách a kytičkách, ochutnaly med, a pohrály si s pohádkovými bytostmi. Škoda, že ten čas tak utíkal a my jsme museli běžet na autobus. Počasí nám přálo a všechny děti si výlet moc užily.