Říjen u Kuřátek 2023

02.11.2023

V měsíci říjnu jsme se s dětmi naučili lesní zvířátka, povídali jsme si o lese i o podzimních plodech. Oslavili jsme podzim s Podzimníčkem na akci na zahradě. Tvořili jsme spoustu výtvarných prací. Hodně jsme cvičili, abychom upevnili dětskou imunitu. Děti se naučily taneček Ježci, písničku Běží liška k táboru a zpívali jsme spoustu dětských písniček u klavíru. S dětmi jsme pracovali na zahradě, sbírali jsme kaštánky pro zvířátka a hrabali listí. Navštívilo nás divadlo Letadlo s příběhem O Austrálii. Oslavili jsme s dětmi Tobíkovo narozeniny. Děti prožily Halloweenský den ve školce, který si moc užily. Třída byla strašidelně vyzdobená, děti přišly v maskách a čekalo je spousta úkolů, házely míčky do pusinky ducha, zahrály si bowling s duchy, vyčarovaly kouzelný lektvar. Odpoledne nás čekala akce s rodiči, kterou jsme si společně moc užili. Děkuji rodičům za spolupráci. Děti si vytvořily papírové dýně různými způsoby, zápich ducha, a dlabali jsme dýni.

Gábina