Listopad ve třídě Sluníček 2021

03.12.2021

V měsíci listopadu se toho událo ve třídě Sluníček opravdu hodně. Užívali jsme ještě pěkné počasí a nejvíce aktivit jsme prožívali venku. Pozorovali jsme změny v přírodě, opadávající stromy, vůni spadaného listí. Na začátku měsíce jsme navštívili kamarády ze základní školy a ti nám ukázali zajímavé pokusy s cukrem. Prohlédli jsme si ekofarmu v Chebu a mohli si prohlédnout zvířata a naučit se, jak se o ně starat. V krytém dopravním hřišti jsme si zopakovali dopravní značky a projeli se na koloběžkách a v autíčkách. Každé druhé pondělí jsme protrénovali fotbal s fotbalovým trenérem z Baníku Sokolov. Do školky přijelo divadlo s pohádkou Vesmír a my jsme se dozvěděli, jak se jmenují planety, které obíhají kolem Slunce. Ani ve třídě jsme nezaháleli, naší nejoblíbenější hračkou se stala včelka, kterou se učíme naprogramovat tak, aby jezdila tam, kam my chceme.