Listopad u Kuřátek 2022

30.11.2022

S Vašimi dětmi jsme se za měsíc listopad seznámili s novými pohádkami O Červené Karkulce, O Perníkové chaloupce, kde děti viděly divadelní představení s maňásky, ochutnaly opravdový perníček. A zahráli jsme si i na zvířátka v lese s čepičkami zvířátek. K daným pohádkám probíhaly výtvarné činnosti, kde se děti seznámily se správným držením štětce a dalšími výtvarnými pomůckami. S dětmi jsme si prohlíželi knihy a povídali si nad obrázky. Oslavili jsme svátek sv. Martina a čekala na nás svatomartinská jízda na koních. A velká překážková dráha. Velký pokrok nastal u dětí při procházce mimo areál MŠ, kde se děti pomocí pomůcky téměř naučily chodit v řadě a ve dvojicích. V měsíci listopadu si již připravujeme básničky, písničky a pohybové aktivity spojené s vánoční besídkou a mikulášskou nadílkou. A co by to byl za měsíc před Vánocemi, kdybychom společně s dětmi neozdobili stromeček...