Květen u Žabiček 2022

14.06.2022

Začátkem měsíce května naší třídu zastupovali dva chlapci na akci s fotbalisty. Závodili v běhu a lezení, plnili různé úkoly s míčem a vybojovali 2. místo. Gratulujeme! Předškoláci se byli podívat v první třídě na 6. ZŠ na to, jak probíhá vyučovací hodina. Ve školce jsme pak přivítali děvčata z páté třídy, která dětem převyprávěla pohádku o Budulínkovi. Opět nás navštívilo divadlo Letadlo s novou pohádkou o létě. Další akcí byla ,,Bezpečná vycházka" - akce s policií ČR. Paní Černá procvičovala s dětmi různé situace, jak se mají děti chovat, aby byly v bezpečí. Své znalosti si procvičily na omalovánkách. Den dětí jsme oslavil a užili ve Fantazii, na školní zahradě a v areálu zdraví na ,,Indiánské stezce".

Podívejte se do fotogalerie

Žabičky a paní učitelky