HC Baník Sokolov zve na akci pro děti - Týden hokeje

23.01.2022

Týden hokeje, jak je akce nazvána, je tradiční projekt Českého hokeje, kdy si děti ve věku 4-8 let mohou vyzkoušet, jaké to je být hokejistou. Děti si mohou pod dohledem kvalifikovaných trenérů vyzkoušet bruslení a hry na ledě. Čeká na ně dopoledne plné zábavy a také dárky od Českého hokeje a HC Baník Sokolov.

Celá akce je nezávazná, bezplatná, vedená formou zábavy a je určena i pro naprosté začátečníky.

Cílem je vést děti k pohybu. V klubu se děti při tréninku věnují i jiným sportům a pohybovým dovednostem.

Případným zájemcům o hraní hokeje pak budou podány veškeré informace.

V případě, že děti mají doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, mohou si je vzít s sebou.

Pokud nedisponují bruslemi a helmou, mohou se obrátit na Ivana Říhu, šéftrenéra základny (tel. 607 117 448, e-mail: riha@hcsokolov.cz) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Brusle a helma jsou jedinou podmínkou pro vstup na ledovou plochu.