Duben u Žabiček 2022

03.05.2022

Měsíc duben byl opět bohatý na zážitky. Jaro nám propuklo v plné míře, tak jsme si povídali o životě zvířátek - pozorovali a povídali si o životě žížal, včel a berušek. Poslouchali jsme příběhy a písně o nich - Chytila jsem na pasece žížalu, Beruško, půjč mi jednu tečku, Včelka Mája, příběhy včelích medvídků. Některá zvířátka jsme si i vyrobili. Předškoláci si zahráli fotbal a protáhli tělo na sebeobraně. Některé děti odjely na dopravní hřiště na autíčka, kde se seznámily s dopravními značkami a zajezdily si na elektroautíčkách. Moc jsme si užili - Veselé bubnování. Před Velikonocemi jsme pozvali rodiče k nám do školky. Vyráběli jsme zápichy a různé ozdoby. Ukázali, jak cvičíme se Sokolem. Nakonec jsme si s rodiči i zazávodili. Velikonoční perníčky jsme nestihli ozdobit, protože jsme je snědli. Konec dubna patřil Čarodějnickému sletu. Od rána se scházeli ve třídě čarodějnice a čarodějové. Zasoutěžili jsme si a zatančili. Za odměnu jsme dostali čarodějnický průkaz.

Podívejte se do fotogalerie

Žabičky a paní učitelky