Červen u Žabiček

11.07.2021

Měsíc červen jsme začali oslavou Dne dětí. Na zahradě jsme plnili různé úkoly a všechny jsme zvládli na jedničku. Za odměnu jsme si domů odnesli medaile a malou sladkost. Užívali jsme si v dětské herně Fantazii, pohráli jsme si na Rákosníčkovi a u Děťátka. Celý měsíc jsme nacvičovali vystoupení na akci školky - Pasování školáků a rozloučení se školním rokem. V úterý 29. června to vypuklo. Od rána pršelo a tak jsme neustále sledovali oblohu, jestli na nás vykoukne sluníčko. Ale počasí se umoudřilo a odpoledne jsme přivítali rodiče a ostatní hosty, kteří se přišli na nás podívat. Vystoupení Tučňáci se nám moc povedlo a rodiče nám pěkně zatleskali. Měli jsme z toho velkou radost. Poslední den již od rána přišly do školky samé masky. Zasoutěžili jsme si a udělali malou diskotéku. Zatančili, zazpívali a popřáli dětem, které budou mít o prázdninách narozeniny. Domů si odnesly dáreček. Po obědě jsme si pochutnali na zmrzlinovém poháru. Přejeme všem hezké prázdniny a rodičům dovolenou, moc si je užijte, dejte na sebe pozor a po prázdninách zase u Žabiček - AHOJ !

Žabičky a paní učitelky