Červen u Sluníček

11.07.2021

V měsíci červnu bylo krásné počasí, a proto jsme byli co nejvíce venku. Červen začal oslavou Dne dětí. Děti plnily na zahradě různé úkoly, soutěžily a byly odměněny medailí, sladkostí a diplomem. Vyrazili jsme na malý půldenní výlet, užili jsme si sportovního hřiště, klouzaček a prolézaček. V polovině měsíce jsme byli ve Fantazii, kde se děti opravdu vyřádily na všech možných atrakcích. V úterý 29. 6. odpoledne za účasti rodičů jsme se rozloučili s naší předškolačkou Nicolkou, pasovali jsme ji na školačku a popřáli jí vše nejlepší do života. Také taneční vystoupení Pavouček štěstí se nám moc povedlo.

Přejeme všem krásné prázdniny a rodičům dovolenou. Po prázdninách se na všechny těšíme u Sluníček.