23. 11. 2021 - Školní testování Mensa CZ

14.11.2021

Vážení zákonní zástupci dětí,

oznamuji Vám, že se dne 23. 11. 2021 ve školce v dopoledních hodinách koná Školní testování. Testování se týká dětí od věku 5 ti let. Výsledek testu se dozvíte pouze vy, zákonný zástupce a bude na Vašem zvážení, zda o jeho výsledku budete chtít mateřskou školu informovat.

Naše mateřská škola kromě jiných aktivit také směřuje k vyhledávání nadaných dětí a v současné době má nastaveny podmínky pro individuální podporu a vzdělávání identifikovaných nadaných dětí. Výsledek testu může být zároveň vstupním testem do Dětské Mensy.

Máte-li o testování vašeho dítěte ve školce zájem, je nutné abyste Vaše dítě k testování zaregistrovali osobně na následujícím odkazu:

Zde také naleznete veškeré informace, jak test probíhá. Budete-li mít s přihlášením potíže, obraťte se prosím na ředitelku školy, která Vám s přihlášením pomůže. Při přihlašování je nutné být připojen k internetu. Nemáte-li možnost se k internetu připojit, přihlásíme Vaše dítě společně v kanceláři ředitelky MŠ.

Testování je ve školce za zvýhodněnou cenu, tj. 200,- Kč, které prosím předejte paní učitelce ve třídě. Účtenka Vám bude vystavena spol. Mensa CZ v den testování.

Jana Vozková