Koronavirus

Sterilizátory vzduchu v naší mateřské škole

Vážení zákonní zástupci,

naše mateřská škola používá pro ochranu zdraví Vašich dětí profesionální sterilizátory vzduchu Air Cleaner.

Proč Air Cleaner?

• ničí spolehlivě viry, bakterie, plísně aj.,
  • bezpečný v přítomnosti osob,
  • účinná prevence,
  • využití i mimo pandemie,
  • bez škodlivého ozónu,
  • opravdu funguje!

Jak přístroj funguje?

• přístroj nasává okolní vzduch
  • UV-C germicidní záření zničí viry, bakterie, plísně aj. mikroorganismy
  • ven se dostává už jen čistý vzduch
Použití germicidních lamp je jednou z nejúčinnějších metod na dezinfekci.
UV-C záření o vlnové délce 253,7 nm má nejsilnější degradační vlastnosti na likvidaci mikroorganismů.

Jak se ve školce chráníme před onemocněním

(snažíme se, aby nikdo v mateřské škole nebyl v kontaktu s osobou s příznaky nemoci)

· MATEŘSKÁ ŠKOLA NEPŘIJÍMÁ DĚTI S PŘÍZNAKY INFEKČNÍHO ONEMOCNĚNÍ!

· PŘI PODEZŘENÍ VÝSKYTU ONEMOCNĚNÍ V RODINĚ NENÍ VHODNÉ VODIT VAŠE DÍTĚ DO ŠKOLKY.

· VSTUPUJTE DO MŠ POUZE BEZ PŘÍZNAKŮ ONEMOCNĚNÍ.

· PŘEDÁVÁNÍ INFORMACÍ:

• O výskytu onemocnění v rodině je potřeba informovat mateřskou školu emailem nebo telefonicky.
  • Při každém známém výskytu onemocnění Covid-19 týkající se MŠ neprodleně kontaktujeme příslušnou KHS (Krajská hygienická stanice), ta situaci vyhodnocuje a mateřská škola následně postupuje podle jejích pokynů.
  • O vyhlášení karantény rozhoduje KHS. Každý, koho se případná karanténa týká, je v co nejkratším možném čase individuálně telefonicky kontaktován KHS.

Děkujeme za přečtení.