Červen u Žabiček 2026

23.06.2026

Měsíc červen jsme si ve třídě Žabiček společně krásně užili. Vyrazili jsme na výlety na Hruškovou a na statek Kozodoj, kde jsme poznávali přírodu i život zvířat. Díky krásnému počasí jsme většinu aktivit trávili venku na čerstvém vzduchu. Hodně jsme sportovali a úspěšně jsme dokončili celoroční projekt Se Sokolem do života. Povídali jsme si také o vesmíru, poznávali planety a při hrách jsme se proměnili v odvážné námořníky.

Teď už se všichni těšíme na léto, prázdniny, koupání, hry a spoustu nových zážitků.

Přejeme všem dětem i rodičům krásné a slunečné prázdniny!

Fotogalerie

Žabičky

Share